Skip to content

O nas

O zespole SHIPART
zawsze mówi się:

Naszym celem jest zbudowanie najlepszych relacji biznesowych i utworzenie partnerskiej kooperacji z armatorem, w zakresie usług remontów i napraw układów napędowych.

Robimy to, oferując wysokiej jakości części zamienne, zapewniając konkurencyjne ceny, świadczymy usługi remontowe na całym świecie przez dobrze wyszkolonych i doświadczonych inżynierów serwisu, a w razie potrzeby będziemy niezależnymi doradcami technicznymi. SHIPART nie pozostawia klienta bez wsparcia i pomocy w rozwiązaniu problemu.

Nasze biuro i warsztat zlokalizowane są w Polsce, Gdańsk.

Stocznia gdańska - remonty silników
]>
0
Zrealizowanych
napraw
]>
0
Zadowolonych
klientów
]>
0 dni
Średni
czas usługi

Szeroki zakres usług

SHIPART oferuje szeroki zakres usług inżynierskich z zakresu napędów okrętowych. Nasze możliwości zapewniają klientowi liczne korzyści. Armatorzy i operatorzy działający w sektorze morskim, dzięki SHIPART redukują ryzyko i koszty, jakie niosą ze sobą inwestycje remontowe.

Doświadczenie

SHIPART tworzą doświadczeni specjaliści, którzy z pasją i trwałymi więzami z morzem realizują najtrudniejsze wyzwania. Zespół serwisowy oferuje pełne wsparcie w całym cyklu trwania remontu. Nasza praca jest wydajna, produktywna i opiera się na najwyższych standardach technologicznych. SHIPART na nowo definiuje jakość.

Szybki termin realizacji

SHIPART zapewnia szeroką współpracę. Jej zacieśnienie pozwala wydajnie dostarczać usługi w systemie szybkiego czasu reakcji. Nasz globalny zasięg gwarantuje, że wsparcie jest zawsze blisko klienta.